Limousine Lincoln Town Car 4.6L V8

Rent a limousine to travel around the city of Bratislava and surrounding areas.
The driver is available throughout the duration of your service.

 • special events
 • weddings
 • bachelor party
 • graduation
 • celebrations
 • leisure activities – sightseeing tours
 • airport transfers

Take advantage of a great opportunity to order a limousine to spend your leisure time interestingly and elegantly together with your friends, family and acquaintances.Hummer H2 Black Matte

A new vehicle in our fleet, a display of both luxury and power.

Reserve now!

Rates

Limousine Lincoln Town Car White Rates
1 hour (40km) 150€
2 hours (80km) 250€
Additional Hour 80€
Wedding all day - 6 hours (100km) 570€
All night – 8 hours (120km) 730€

Hummer H2 Black Matte                  Rates
1 hour (40km) 100€

Our Clients are our best advertisement

Mestskú limuzínu Bratislava môžem iba odporučiť. Limuzínu sme objednali budúcej neveste na rozlúčku so slobodou ako prekvapenie, z ktorého sa budúci ženích dodnes nespamätal. Jazda limuzínou bola jedinečným zážitkom a aj vďaka tomu bola rozlúčka výnimočne nezabudnuteľná. Zvlášť by som ocenil ochotný a mimoriadne ústretový prístup k zákazníkom už od prvého kontaktu.

Lukáš R.


Chcela by som sa Vám poďakovať za piatok. Všetko bolo skvelé, úžasné a bolo to veľké prekvapko. Šofér bol veľmi ochotný. Ďakujem pekne za spoluprácu. Určite Vás budem ďalej odporúčať.

Miriam Š.


Šofér bol úžasný, ďakujeme krásne.

Paulína Š.


Zdravím vynikajúca akcia, šofér super týpek, limuzka vynikajúca 12/10!

Daniel J.


Ďakujeme veľmi za skvelý včerajší večer, jazda bola úžasná, určite vás odporučíme kamarátom a keď bude teplejšie tak nás tam máte znova.

Nina Z.


Dobrý večer, chcem sa vám veľmi pekne poďakovať za včerajší večer. Cítili sme sa úžasne a boli sme všetky veľmi spokojné. Budem vás určite odporúčať ak niekto bude zhánať limuzínu, aj kamarátky ďakujú za skvelý servis, mali sme z celej jazdy nezabudnuteľný zážitok :) Ďakujeme!!!

Judita K.


Bol to krásny a nezabudnuteľný zážitok. Dostala som "limuzínku" ako darček od môjho syna k narodeninám a ako prekvapenie som ho potom spoločne prežívala s mojou dcérkou a priateľkami. Cesta bratislavskými uličkami , staré divadlo, nové divadlo, slávnostne oblečené, žiariace šťastím a luxusom..Elegentný a príjemný vodič, nepopísatelľné chvíle..ešte raz ďakujem, silno odporúčam ako darček pre iných, alebo aj pre seba a dodávam slová jednej z mojich priateliek : " Ďakujem, teším sa, pozerám ani nedýcham a srdce sa tíško smeje.... dakujem vám bol to mega blaznivo-kulturny den plny prekvapení:))))..

Iveta K.


Super zazitok, perfektny pristup, skvele auto a aj sofer. Mozem len odporucit. Prajem vsetko dobre. Vas zakaznik zo dna 9.8.2014.

Marek K.


Dakujeme za skvely zazitok. ;)

Monika M.

 1. -
 2. CAPTCHA Image Reload Image

In cooperation with


The best bachelor party planner in Bratislava. We'll plan a bachelor party you'll never forget. Choose from our wide range of activities for real men - sexy mud wrestling , rambo shooting, rafting , dinner a la Hugh Hefner, and much more.
Hotel with a tradition, offers its services since 1930. Hotel Tatra boasts over 80-years history, hundreds of satisfied guests, highly qualified staff and attractive location in the city centre.
Vox Travel represents agency specialising in organising stag & hen weekends, corporate events, ski & weekend breaks in many cities in Europe including Prague, Budapest, Berlin, Amsterdam or many others. We have been operating on the market since 2004 so we have many years of experience in organising these type of events.
Pissup Tours is a British-run, European-wide tour operator with its own exclusive party business in every city we operate.
We organize stag and hen weekends, divorce parties, sport tours and other group holidays in 14 European cities.

DIVINE PRODUCTION s.r.o. offer services related to film and video production, photography services, advertising and marketing services."Easy Wedding" provides civil and religious marriage ceremonies, completion of the necessary "formalities" associated with the legalization of the union, and take care of everything related to the preparations of your wedding - from seeking proper place for a wedding reception, wedding bouquet for the bride, wedding ceremony music or secure transport of your guests from the hotel reception.

 1. CAPTCHA Image Reload Image
 • Phone: 0948 170 563
 • E-mail: info@limuzinaba.sk